26 września 2021 / September 26th, 2021

42. Maraton Warszawski – lista startowa // 42nd Warsaw Marathon – start list

NUMER // BIB NUMBER NAZWISKO // SURNAME IMIĘ // FIRST NAME MIASTO // CITY TURA // START ROUND
3163 ABRAMCZYK Rafał Warszawa III
2141 ABUCEWICZ Waldemar Władysławowo II
4061 AGACIAK Roman Międzychód IV
3134 ALBIŃSKI Tomasz Warszawa III
2104 ALEKSANDROWICZ Łukasz Warszawa II
3152 ANDRYSZCZYK Michał Wrocław III
2093 ANTKIEWICZ Edyta Warszawa II
1158 ANTKOWIAK Mirosław Krosno Odrzańskie I
3104 ANTOSZEWSKI Marcin Warka III
1179 AUGUSTYNIAK Robert Warszawa I
3094 BABIEC Jarosław Chrzanów III
1048 BADRITDINOV Anuar Warszawa I
1169 BAJER Grzegorz Sosnowiec I
2056 BĄK Kamila Osiek Nad Notecią II
3125 BAKUN Monika Ełk III
2162 BALUK Iwona Chełm II
2161 BALUK Marek Chełm II
1140 BANASIAK Mirosław Warszawa I
2064 BANASZKIEWICZ Wojciech Warszawa II
3223 BARANOWSKA Małgorzata Feliksów III
1032 BARANOWSKI Tadeusz Warszawa I
4091 BARANSKI Krzysztof Warszawa IV
3050 BARDADYN Michał Warszawa III
1182 BARDO Joanna Kraków I
BARTOŁOWICZ Dawid Brochów
2061 BARTOSIAK Paweł Chipping Norton II
1293 BASIS Bartosz Świdnica I
1199 BATH Natalie Abingdon I
2121 BAUER Bartosz Józefosław II
2142 BĘBEN Wioleta Kożuchów II
1077 BECHERT Maciej Gniezno I
2119 BEDDOW Sarah Johannesburg II
2108 BEDNARCZYK Mariusz Warszawa II
4047 BEDNARCZYK Szymon Kielce IV
1121 BERNARDELLI Katarzyna Warszawa I
3147 BESSER Piotr Strzegowo III
1291 BIAŁY Michał Warszawa I
2151 BIEDROŃ Artur Warszawa II
1285 BIELECKI Jakub Kraków I
3153 BIENIAK Krzysztof Warszawa III
4113 BIEŃKOWSKI Maciek Warszawa IV
1202 BIERNACKI Aleksander Milanówek I
4165 BŁAUT Jerzy Częstochowa IV
4105 BŁĘDOWSKI Bogdan Rogów IV
2067 BOĆ Rafał Lublin II
4089 BODZON Krzysztof Warszawa IV
3214 BOROWIEC Sławomir Warszawa III
4071 BOROWSKI Marek Olsztyn IV
1136 BOSEK Paweł Bielsko-Biala I
1068 BOSIŃSKI Jarosław Marki I
1218 BOŻEK Edward Milanówek I
3176 BØGELUND Mathias Aalborg III
4176 BREJTFUS Hubert Warszawa IV
2159 BROŻYNA Mariusz Zagrodno II
4098 BRUZDA Wojciech Kraków IV
4119 BRUŹDZIAK Mateusz Mława IV
2117 BRZOZOWSKI Andrzej Zamość II
4080 BUBAŁA Marek Warszawa IV
4150 BUCHHOLZ Piotr Warszawa IV
4127 BUDASZ Andrzej Stare Babice IV
1070 BUDNICKI Michał Warszawa I
1122 BUJAK Marcin Rybnik I
4157 BUJNICKI Kazimierz Wołomin IV
4025 BURNAGIEL Tomasz Czerwionka-Leszczyny IV
2053 BUZDEREWICZ Daniel Bielsko-Biała II
1161 BYSTRZYCKA Monika Skubianka, Ul Frezji 26 I
2038 BYWALEC Stanislaw Wodzislaw Sl II
3073 CARBERY Michael London III
3105 CARLSON Richard Belle Plaine III
3106 CASTILLA Tonny Örebro III
3229 CEGLAREK Przemysław Ostrów Wielkopolski III
1109 CEGLARZ Radosław Piasek I
CELEJ Jozef Kraków
1076 CHAŁUPA Damian Kraków I
CHARUSTA Mariusz Łódź
2036 CHŁAP Paweł Szybowice II
3141 CHMIELEWSKI Tomasz Grójec III
4019 CHODNICKI Radosław Warszawa IV
2153 CHOIŃSKI Paweł Zambrów II
CHOJECKI Paweł Zbuczyn
1183 CHOJNACKI Dominik Warka I
1103 CHOŁUJ Adriana Warszawa I
1297 CHOROSZEWSKI Bartosz Warszawa I
2111 CHOWANIEC Barbara Wadowice II
1131 CHROBAK Tomasz Białe Błota I
3071 CHRUŚCIEL Filip Sulechów III
2107 CHRZANOWSKI Wojciech Warszawa II
1049 CHRZĄSZCZ Dominik Warszawa I
1055 CHUDY Piotr Warszawa I
1118 CHWAŁEK Piotr Kielce I
CHYŁA Michał Warszawa
1288 CIACH Waldemar Jelcz-Laskowice I
1033 CICHOCKI Dawid Pyskowice I
4007 CICHOWSKA Anna Pilzno IV
1223 CIEĆWIERZ Marcin Klaudyn I
3055 CIERNIAK Tomasz Orzesze III
4046 CIERPIKOWSKI Maciej Ustronie IV
4033 CIEŚLAK Krzysztof Kozienice IV
1090 CIESZKO Krzysztof Lublin I
1096 CISŁO Adam Szczecin I
2154 CISZEK Sebastian Gdańsk II
2023 CŁAPA Magdalena Piotrków Trybunalski II
1042 COOL Nick Gijzegem I
4118 CYGAN Krzysztof Radłów IV
3097 CYWKA Waldemar Radom III
4109 CZAJKA Urszula Warszawa (Praga-Południe) IV
4020 CZAJKOWSKI Marcin Ożarów Mazowiecki IV
2017 CZARNECKI Krzysztof Ustroń II
1087 CZEKIERDA Ireneusz Chełm I
2156 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna Włocławek II
4104 CZERWIŃSKI Artur Szczecin IV
1141 CZERWIŃSKI Dariusz Police I
4085 CZOSNYKA Adrian Tarnów IV
1143 DĄBROWA Wojciech Warszawa I
2128 DĄBROWSKI Grzegorz Warszawa II
3075 DANIELEWICZ Andrzej Castelldefels III
2058 DANIELEWICZ Stefan Izabelin II
3173 DASTUGUE Mayeul Paris III
1029 DĘBICKI Mariusz Września I
2049 DĘBOWSKI Grzegorz Warszawa II
3081 DECULLIER Evelyne Lyon III
3083 DELAETER Christine Lille III
4045 DENISIUK Piotr Zielonka IV
4039 DOLGOV Dmitrii Krakow IV
1021 DOŁOMISIEWICZ Sławomir Staszów I
3201 DOMAGAŁA Grażyna Wrocław III
3031 DOMAŃSKI Maciej Goleniów III
1038 DOMARADZKA Małgorzata Rzeszów I
1039 DOMARADZKI Grzegorz Rzeszów I
3103 DOMARADZKI Jacek Warszawa III
4141 DOMICZ Antoni Opole IV
4179 DOMKA Maria Wrocław IV
4034 DONAT Robert Kalisz IV
DOROCIAK Kamil Warszawa
3119 DRAPALA Jarek Kozienice III
2100 DROŹDZIK Paweł Nysa II
2130 DUPLA Konrad Wrocław II
4041 DYCK Daniel Marienwerder IV
4282 DYMIDZIUK Mateusz Wrocław IV
1059 DZIAŁDOWSKI Damian Toruń I
3088 DZIEDZIC Mariusz Kraków III
2294 DZIERGA Tomasz Siemianowice Śląskie II
3194 FAJER Markus Dobra Szczecińska III
2022 FAJNAS Katarzyna Grodzisk Mazowiecki II
1083 FALĘCKI Artur Pułtusk I
2116 FEDAK Bohdan Zagórz II
4095 FELIGA Żaneta Warszawa IV
2059 FICYGOWSKI Mariusz Żary II
1144 FIGZAŁ Leszek Wrzosowa I
2135 FIJOŁEK Hubert Radom II
1295 FILOCHOWSKI Daniel Pruszków I
4069 FISCHER Jens Berlin IV
2083 FLASIŃSKI Tomasz Chrzanów II
3037 FLIS Tomasz Warszawa III
1037 FLORCZAK Zdzisław Wrocław I
4054 FOLFASIŃSKI Piotr Kraków IV
2289 FREW Iain Larkhall II
4065 FRITZKOWSKI Tomasz Skórzewo IV
3046 GABRUŚ Dariusz Ełk III
4016 GADOMSKA Małgorzata Warszawa IV
4122 GAJEK Ireneusz Ciechanów IV
1111 GAJOWNIK Adam Mińsk Mazowiecki I
1150 GALVANY Kevin Warsaw I
3165 GAŁACKA Joanna Warszawa III
3162 GAŁECKI Tomasz Warszawa III
3060 GAŁKA Robert Wrocław III
1045 GANSZCZYK Rafał Gliwice I
3218 GARGAS Ewa London III
GARNEK Bartłomiej Sobolew
4062 GATEL Guillaume Warsaw IV
3079 GAVRIANI Paul New York III
4156 GAWLAS Dominik Ustroń IV
3146 GDANIEC Jakub Wrocław III
2132 GERAS Ryszard Warszawa II
1010 GIEROSZKA Robert Katowice I
4048 GILAROWSKA Joanna Warszawa IV
2029 GŁADKOWSKI Paweł Bezrzecze II
3138 GŁĘBIKOWSKI Dariusz Warszawa III
3077 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa III
1003 GŁOWACKI Jerzy Poznań I
1101 GŁUCHOWSKI Adrian Sochaczew I
4291 GMITER Krzysztof Pniewo IV
1008 GNYSIŃSKI Jacek Sieradz I
4024 GODLEWSKI Hubert Wrocław IV
2079 GODLEWSKI Marcin Kobyłka II
3116 GOLI Leszek Warszawa III
1221 GOŁĄB Piotr Olsztyn I
4075 GOŁOJUCH Iwona Warszawa IV
3087 GON Saito Hitchin III
3191 GÓRAK Sławomir Wieliczka III
2045 GÓRECZNY Michał Sopot II
1052 GÓRECZNY Rafał Chwaszczyno I
1146 GÓRNIK Antoni Warszawa I
3132 GORSKI Grzegorz Poznan III
2018 GÓRSKI Michał Racibórz II
GÓRZKOWSKI Tomek Garwolin
3076 GOSPODARYK Robert Mrozy Wielkie III
4162 GOWIN Jakub Warszawa IV
1082 GOZDECKI Hubert Warszawa I
3052 GRABNER Johann Wiedeń III
3133 GRABOWIEC Arkadiusz Warszawa III
GRAJEK Mateusz Ostrów Wielkopolski
2129 GRELECKI Grzegorz Stargard II
1104 GRESIK Daniel Gdansk I
2106 GRONEK Jacek Wolverhampton II
4090 GRUZDEV Dmitrii Dundee IV
1062 GRYBKO Mariusz Międzyrzecz I
3159 GRYGLEWSKI Piotr Radomsko III
2048 GRYZ Bartosz Zawiercie II
4175 GRZECH Jakub Pionki IV
GRZEGRZÓŁKA Adam Warszawa
3137 GRZYMKOWSKI Adam Marki III
3164 GUMIENNY Tomasz Gniezno III
4014 GUMKOWSKI Michał Olsztyn IV
4088 HAGNO-MITURA Monika Otwock IV
4044 HAJDUGA Łukasz Dębska Kuźnia IV
3114 HÅKANSSON Roger Kalmar III
3139 HARASIM Adrian Siedlce III
3183 HERMAN Michał Warszawa III
4076 HILMAN David Warsaw IV
HNATYK Grzegorz Przemyśl
3199 HOŁOWACZ Krzysztof Warszawa III
3084 HUNKIEWICZ Wojciech Marki III
4008 IGNYŚ Dominik Warszawa IV
1175 IWANOWSKI Piotr Skrzeszew I
2010 JABŁOŃSKI Igor Warszawa II
4052 JABŁOŃSKI Krzysztof Olsztyn IV
1195 JACZYŃSKI Piotr Leoncin I
3057 JAGIELSKI Łukasz Leszno / Dąbcze III
4018 JAGODA Marta Mirfeld IV
2073 JAGUSZEWSKI Piotr Sulejówek II
4101 JAKUĆ Dariusz Warszawa IV
3123 JAKUSIK Jacek Malbork III
JANECKI Przemysław Warszawa
4161 JANECZEK Kamil Kozienice IV
1159 JANICKA-TOMIAK Eliza Sulechów I
1093 JANIK Sergiusz Zawiercie I
4171 JANKOWSKI Mariusz Michalowice IV
1044 JANOCHA Maciej Świerzowa Polska I
1154 JANOWSKI Bogdan Warszawa I
3135 JANUCHTA Tomasz Warszawa III
3182 JANUSZ Ryszard Szczytna III
1110 JAROSIŃSKI Łukasz Krzewina I
2035 JARZĄBEK Mateusz Warszawa II
JASIŃSKA Patrycja Warszawa
JASKUŁOWSKI Paweł Piaseczno
1019 JERZYK Robert Kaniczki I
4042 JOŃSKI Marcin Jadwisin IV
3090 JOP Konrad Chicago III
2024 JÓZEFACIUK Marcin Łódź II
1212 JÓZEFOWSKI Tomasz Świebodzin I
4097 JUCHNIKOWSKI Emil Warszawa IV
1138 JUCHNO Andrzej Olsztyn I
4092 JUNCZYK Ewelina Poznań IV
JUSEWICZ Piotr Warszawa
JUSZCZAK Marcin Cegłów
3145 JUTKIEWICZ Marcin Warszawa III
3231 JUŹWIŃSKA Iwona Warszawa III
1074 KABAŁA Konrad Łódź I
4152 KABATTEK Bartłomiej Lipka IV
4132 KACHNIEWSKI Mirosław Warszawa IV
1219 KACPRZAK Łukasz Mleczków I
KACZMAREK Adam Józefosław
4117 KACZMAREK Piotr Gdańsk IV
3228 KACZOR Marceli Lubliniec III
1186 KACZOR Rafał Sosnowiec I
2019 KACZOROWSKA Anna Siedlce II
2007 KAJAK Mirosław Garwolin II
1005 KĄKOL Franciszek Chojnice I
2152 KALISZ Artur Marcinkowice II
4147 KAŁŁAUR Krzysztof Warszawa IV
KAMIŃSKI Kamil Warszawa
3065 KAMYK Krystian Warszawa III
3064 KANCIAŁA Łukasz Warszawa III
2145 KANTOR Sebastian Nowy Sącz II
1001 KARPIŃSKI Zdzisław Kraków I
4155 KARWAN Zbigniew Lublin IV
2146 KARWOWSKA Iwona Białystok II
4081 KARWOWSKA Magdalena Warszawa IV
1128 KASIERSKA Ewa Katarzyna Poznań I
4035 KAWECKI Bartosz Warszawa IV
1061 KAWIK Dawid Orzesze I
2137 KAZIMIERSKA Żaneta Płocin II
1172 KĘDRA-SULEJ Agnieszka Warszawa I
2092 KEMPISTY Mieczysław Ugniewo II
1198 KENNEIL Rachel Abingdon I
1002 KICEK Krzysztof Radom I
2134 KICH Marek Wrocław II
3067 KIERCZYŃSKA Wioletta Brzeziny III
3213 KIEZA Michał Warszawa III
4067 KILANOWSKA Agnieszka Radomsko IV
2095 KILIAŃSKI Marcin Warszawa II
3189 KILJAN Mariusz Jaworzno III
4107 KIŃCZYK Tomasz Warszawa IV
1124 KLAUZA Wojciech Pruszków I
3044 KLIMCZAK Jacek Żerków III
1057 KLIMEK Andrzej Warszawa I
4064 KLIMZA Bartosz Częstochowa IV
1211 KLIN Mariusz Chełm I
KOCHAJ Wojciech Lublin
3192 KOKOCKI Paweł Wielka Nieszawka III
3074 KOKOT Michał Oleśnica III
4038 KOLEC Dariusz Łódź IV
2025 KOŁDA Halina Chodzież II
KOMENDACKI Edward Tuchów
2076 KOMOROWSKI Marcin Pruszków II
1089 KOMORZYCKI Janusz Mińsk Mazowiecki I
3117 KOMPA Marcin Płock III
1105 KONDRAWCEW Krzysztof Święcice I
1282 KONIEC Piotr Bydgoszcz I
4050 KONIECZNY Piotr Warszawa IV
1106 KONIECZNY Piotr Inowrocław I
4123 KOPANIECKI Mariusz Police IV
3080 KOPER Adek Southampton III
4011 KOPIŃSKI Daniel Tomaszów Mazowiecki IV
2041 KOPRZYWA Daniel Warszawa II
1184 KOŚCIK Jakub Warszawa I
3171 KOŚCIOŁEK Renata Włoszczowa III
1205 KOŚCIUK Maciej Warszawa I
1058 KOSIŃSKI Michał Warszawa I
1088 KOSIŃSKI Paweł Lubartów I
1016 KOSIÓR Marcin Rąbczyn I
1193 KOŚLA Tomasz Brzeg I
4183 KOSMAN Piotr Wierzchosławice IV
KOWALCZYK Jerzy Radom
3226 KOWALCZYK Krzysztof Stąporków III
2118 KOWALCZYK Marcin Warszawa II
3221 KOWALSKI Artur Warszawa III
1224 KOWALSKI Grzegorz Dąbrowa Górnicza I
2282 KOZŁOWSKI Mateusz Toruń II
1063 KOZUBEK Marcin Stobrawa I
1189 KRAŚNIEWSKI Krzysztof Braniewo I
3215 KRAŚNIEWSKI Rafał Chocianów III
4022 KRASNODĘBSKI Konrad Nowe Warpno IV
2115 KRAWCZYK Jan Kraków II
4106 KRÓLIKOWSKI Stanisław Warszawa IV
3110 KRUCZEK Pawel Wroclaw III
4056 KRUKAR Wojciech Rymanów IV
KRUPA Agnieszka Warszawa
3054 KRUPIŃSKI Marek Ostrołęka III
3285 KRYNICKI Wojciech Warszawa III
1022 KRYSIAK Tomasz Szczecin I
KRYSTOSIAK Karol Pomiechówek
4166 KRZEMIONKA Tomasz Chełmno IV
2008 KRZEŚNIOWSKI Marcin Szczecin II
4102 KRZTOŃ Krzysztof Warszawa IV
2136 KRZYSZTOF Tomczak Milanówek II
2046 KRZYŻANIAK Joanna Dąbrowa Górnicza II
2088 KSIĘŻYK Szymon Poznań II
3160 KUBIAK Sławomir Warszawa III
3187 KUBIŃSKI Mateusz Nowa Iwiczna III
4027 KUBISTA Łukasz Orzesze IV
2102 KUBISZ Dorota Lubliniec II
2101 KUBISZ Tomasz Lubliniec II
KUBLER Anna Kraków
1220 KUCHARCZYK Małgorzata Świdnik I
1119 KUCHARZYK Grzegorz Lublin I
4012 KUCHCZYŃSKI Krzysztof Lubin IV
4036 KUCIŃSKI Hubert Warszawa IV
4073 KUJALOWICZ Michal Gdańsk IV
KUK Urszula Warszawa
1071 KUKIEŁKA Remigiusz Radomsko I
3038 KUKLA Marcin Warszawa III
1147 KULIGA Ewa Kraków I
1148 KULIGA Michał Racibórz I
3177 KULIGOWSKA Joanna London III
3184 KUMOSA Jan Warszawa III
3204 KUPTEL Robert Bielsk Podlaski III
3217 KURKIEWICZ Andrzej Franciszków III
4031 KUROWSKI Michał Warszawa IV
3169 KURZAWA Sławomir Warszawa III
1047 KUSAL Tomasz Opole I
KUSIAK Marcin Bochnia
2105 KUSKOWSKA Anna Wolverhampton II
4084 KUSZEK Grzegorz Sosnowiec IV
1030 KUSZYŃSKI Robert Bydgoszcz I
2047 KUŹMIŃSKI Michał Katowice II
3224 KUZMOVYCH Oleh Grodzisk Mazowiecki III
3161 KWAŚNIEWSKI Krzysztof Warszawa III
3179 KWAŚNIK Jan Gdańsk III
2040 LAKE Kathryn Johannesburg II
3053 LASKOWSKI Wojciech Warszawa III
2004 LATKA Marek Lubliniec II
1017 LEJMAN Ireneusz Toruń I
4137 LELITO Piotr Kraków IV
1145 LENZ Marek Warszawa I
3211 LESZCZYŃSKA Joasia Kozienice III
2283 LEWANDOWSKI Kamil Gdynia II
3061 LEWANDOWSKI Wojtek Tokary III
3078 LEWDOROWICZ Wojciech Kady III
1084 LIPSKI Adam Fałków I
3131 LIS Grzegorz Racibórz III
3129 LIS Sławomir Ostrołęka III
3148 LISAK Krzysztof Otwock III
4068 LISOWSKI Adam Warszawa IV
2109 LIZUREJ Sławomir Kraków II
2060 LOPEZ GOMEZ-SALAS Josechu Madrid II
1213 LOREK Adam Leszno I
3111 LUNDGREN Jeppe Warszawa III
4163 LUSZTYN Marek Warszawa IV
4103 ŁAJKOWSKI Marek Bartoszyce IV
1050 ŁAKOMY Piotr Gliwice I
1080 ŁASKA Piotr Trzebiatów I
4168 ŁAWNICKA Monika Warszawa IV
4015 ŁEMPKOWSKA Beata Police IV
ŁOCZEWSKI Paweł Warszawa
4158 ŁODZIŃSKI Michał Piaseczno IV
1192 ŁOJEWSKI Mariusz Solec Kujawski I
3127 ŁOJKO Michał Esteban Drzonków III
2281 ŁOWCZAK Jacek Warszawa II
3126 ŁUBIAN Michał Garwolin III
1072 ŁUBIŃSKI Krzysztof Warszawa I
4094 ŁUCZYK Janusz Warszawa IV
3151 ŁUKASIEWICZ Maciek Warszawa III
4173 ŁYSOŃ Andrzej Stargard IV
3202 MACHNICKI Krzysztof Warszawa III
1041 MACIĄG Krzysztof Warszawa I
4130 MACIEJEWICZ Krzysztof Terespol IV
2044 MACIEJOWICZ Michał Warszawa II
MAƇKOWIAK Michał Warszawa
3205 MACNAMARA Cassie London III
2131 MADEIA Yevhen Stara Iwiczna II
2084 MADEJ Witold Mielec II
4281 MAJ Donat Warszawa IV
1102 MAJCHRZAK Wojciech Lusówko I
1065 MAJEWSKA Regina Warszawa I
1064 MAJEWSKI Błażej Warszawa I
3143 MAJEWSKI Karol Skarżysko – Kamienna III
3154 MAJEWSKI Marek Warszawa III
2097 MAJEWSKI Robert Złotów II
2112 MAJKA Dariusz Świnoujście II
3128 MAKARYCZEW Andrzej Chełm III
4108 MAKOWSKI Bogdan Płock IV
2011 MAKOWSKI Mikołaj Komorniki II
3197 MAKULEC Robert Garwolin III
3107 MALEC Mateusz Ostrow Mazowiecka III
2123 MALINOWSKI Ernest Jeżów Sudecki II
4126 MALITOWSKI Rafał Jelcz-Laskowice IV
3043 MAŁKOWSKI Marcin Warszawa III
1116 MAŁOLEPSZY Paweł Wrocław I
4149 MARCINIAK Łukasz Kalisz IV
4182 MARCINIAK Tomasz Poznan IV
3180 MARCINKIEWICZ Jerzy Elbląg III
4289 MARCINKOWSKI Andrzej Warszawa IV
1204 MARCISZ Sławomir 61-712 Poznań, Ds. Hanka, Ul. Al. Niepodległości 26 I
2055 MARCZAK Paweł Warszawa II
1123 MARCZUK Bartosz Warszawa I
MARCZUK Robert Zielonka
MARKOWSKI Krystian Sokółka
2284 MARUŃSKI Mariusz Warszawa II
3068 MASIAKOWSKI Dawid Szkocja III
1178 MASYS Agnieszka Malbrok I
1036 MATTHIJS Rafaël Dendermonde I
3095 MATYSIAK Agnieszka Lubań III
1191 MAZUR Ewa Warszawa I
4116 MAZUR Michał Warszawa IV
2127 MAZURKIEWICZ Grzegorz Warszawa II
3091 MEHRENS Stefan Gliwice III
1135 MELANIUK Mirosław Lublin I
2099 MERCIK Mateusz Kraków II
2103 MERCIK Wioleta Kraków II
4124 MICHALIK Marcin Poznań IV
MICHALIK Rafał Garwolin
2051 MICHALSKI Piotr Ustroń II
2026 MICHAŁOWSKI Robert Wola Rzędzińska 310C. 33-150. Wola Rzędzińska II
4111 MICHOŃSKI Krzysztof Lipka IV
3092 MIECZNIK Albert Białystok III
4060 MIĘKIŃSKI Jacek Lipowa IV
3222 MIELCZARCZYK Rafał Leicester III
3051 MIELNICZUK Mirosław Warszawa III
1130 MIKA Damian Racibórz I
3066 MIKITA Maciek Warszawa III
MIKOŁAJCZYK Katarzyna Warszawa
MIKOWSKI Mariusz Elbląg
4017 MIKUSEK Ryszard Warszawa IV
1201 MILER Robert Radomsko I
MILIŃSKI Piotr Gdańsk
2037 MILKA-NEUMAN Aleksandra Będzin II
2072 MIREK Piotr Proszowice II
1097 MIRKIEWICZ Andrzej Pruszków I
2087 MIROWSKI Jarosław Warszawa II
2163 MISIEWICZ Mariusz Wrocław II
1035 MOLICKI Daniel Kębłowo I
MOLSKI Andrzej Warszawa
1046 MORAWIEC Agata Kluczbork I
3142 MOSE Douglus Warsaw III
1133 MOSINSKI Tomasz Nowa Iwiczna I
2069 MOSKALUK Miłosz Lubartów II
4001 MRÓZ Stanisław Łabowa IV
1073 MROŻEK Mariusz Klucze I
2034 MURYN Bartłomiej Kraków II
3225 MUSIEROWICZ Jarosław Kutno III
3290 MUSZYŃSKI Adam Warszawa III
2080 MYSLIWIEC Pawel Nowy Sacz II
3100 NAGORSKI Robert Olsztyn III
3212 NAJBERG Michał Warszawa III
4153 NAJMAN Michał Szydłowiec IV
4070 NAROŻNIAK Daniel Warszawa IV
4154 NAROŻNIAK Rajmund Warszawa IV
2122 NARTOWSKI Jan Warszawa II
1173 NAUS Joanna Szczecin I
3220 NAWROCKI Konrad Szczecin III
3158 NAWROCKI Przemek Katowice III
2043 NAZIM Tadeusz Skawina II
2124 NEUGEBAUER Roman Frankfurt Am Main II
2075 NEUMAN Arkadiusz Będzin II
1142 NEWSKI Dariusz Gołańcz I
2078 NIEMAS Anna Błażejowice II
2077 NIEMAS Mariusz Błażejowice II
3098 NIEMOTKO Piotr Białystok III
3281 NIEŚCIOR Waldemar Tomaszów Lubelski III
3200 NIEWOLSKI Marcin Żnin III
1100 NOGAL Robert Warszawa I
2126 NOWAK Daniel Pomiechówek II
NOWAK Grzegorz Paweł Olszówka
2139 NOWAK Mateusz Warszawa II
4131 NOWAK Wojtek Chełm IV
1018 NOWICKA Katarzyna Mareza I
2081 NOWICKI Krzysztof Jeleniewo II
4078 NOWICKI Michael Krakòw IV
1209 NOWICKI Michał Warszawa I
3058 OJRZYŃSKI Zbigniew Górki III
1091 OKOŃ Adrian Staszów I
3198 OKSENIUK Vitaliy Lutsk III
3040 OLEARCZYK Arkadiusz Bobolice III
1164 OLEJNIK Rafał Chorzów I
1112 OLENDER Filip Warszawa I
1226 OLESIŃSKI Zbigniew Sobków I
4148 OLESZCZUK Agnieszka Warszawa IV
3049 OLSZEWSKI Marek Sławków III
3062 OLSZYNA Łukasz Kalisz III
1117 OŁUB Sławek Skarżysko Kamienna I
4077 OPALSKI Marcin Warszawa IV
1006 ORLICKI Stanisław Rudze I
1040 ORŁOWSKI Edward Słupsk I
1075 ORŁOWSKI Krzysztof Warszawa I
1200 ORZECHOWSKI Radosław Warszawa I
1216 OSIŃSKI Maciej Piastów I
1004 OSIŃSKI Stanisław Warszawa I
4180 OSŁOWSKA Anna Siedlce IV
4121 OSTASZEWSKI Ireneusz Białystok IV
4151 OSTOLSKA Sylwia Szczecin IV
OSUCHOWSKA Wioletta Warszawa
3120 OŻDŻEŃSKI Wojciech Warszawa III
4032 PABIAN Elżbieta Niedomice IV
2138 PACHULSKI Michał Guzowatka II
3115 PADUSIŃSKI Paweł Warszawa III
2012 PĄGOWSKI Andrzej Wrocław II
1020 PAJĄK Adam Lachowice I
4178 PAKUŁA Igor Łódź IV
2039 PALACZ Marcin Brzeg II
3118 PAPESCH Dennis Kiel III
2140 PAROL Paweł Szymankowszczyzna II
1007 PASEK Wojciech Końskie I
1054 PASIERSKI Mateusz Wrocław I
1081 PASTRANA Javier Gijon I
1012 PASTUSIAK Mirosław Piła I
2085 PASTUSZAK Justyna Warszawa II
2082 PASTUSZENKO Paulina Opole II
4006 PASZKOWSKI Stanisław Malbork IV
4058 PASZTOR Anna Kołobrzeg IV
3059 PATALAN Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki III
1165 PATEREK Grzegorz Tarnobrzeg I
1284 PATROŃSKI Adam Wrocław I
4167 PAWKO Przemek Gorzów Wielkopolski IV
4286 PAWŁOWSKI Remigiusz Skierdy IV
4096 PECCOUD Denis Warszawa IV
PECIO Mariusz Warszawa
1174 PĘCZKOWSKA Joanna Warszawa I
3181 PEDERSEN Kristian Werner Aalborg III
3195 PĘDZICH Bartłomiej Szafarczyska III
PĘDZICH Waldemar Szafarczyska
3089 PÉROL Julien Lyon III
4135 PIETRAS Bernard Radom IV
1066 PIETRASZEK Krzysztof Kielce I
2165 PIETRON Sylwester Puszno Godowskie II
1181 PIETRZAK Dariusz Warszawa I
1180 PIETRZAK Monika Warszawa I
2027 PIKUŁA Jacek Bieruń II
2094 PIÓRSKI Filip Warszawa II
3047 PIOTRKOWSKI Adam Mława III
1115 PIOTROWSKI Bogdan Warszawa I
1024 PIOTROWSKI Marcin Zawiercie I
4063 PIOTROWSKI Michał Kraków IV
2006 PIWNICKI Mateusz Warka II
3041 PIWOŃSKA Julita Ełk III
4013 PLUTOWSKA Anna Grudziądz,Biały Bór IV
PŁASKOCIŃSKI Marek Milanówek
PODSIADŁO Adam Kraków
2009 POKŁADOWSKI Włodzimierz Bochnia II
1156 POKRYSZKA Bartosz Gliwice I
4023 POLITAŃSKI Damian Włocławek IV
2091 POLUCH Mateusz Warszawa II
3130 PONIKOWSKI Przemysław Pruszków III
1225 POPEK Barbara Jastrzębie-Zdrój I
1157 POTEMPSKI Paweł Warszawa I
3140 PRAŻMOWSKI Marcin Rzeszów III
PROKOPIUK Dariusz Warszawa
2133 PRUCHNIAK Robert Warszawa II
4164 PRUSAŁOWICZ Jerzy Płock IV
PRUSZCZYŃSKI Marcin Warszawa
3112 PRZERADZKI Seweryn Mława III
1190 PRZEWOREK Andrzej Białe Błota I
1185 PRZYBYŁ Mariusz Oleśnica I
2057 PRZYBYŁO Mateusz Warszawa II
1222 PRZYBYSZ Wojciech Warszawa I
2148 PRZYTARSKI Michał Kolczyglowy II
2033 PUCZYŃSKA Magdalena Warszawa II
4037 PUCZYŃSKA Renata Warszawa IV
3036 PYTLIK Wojciech Bogunice III
3216 QUEIRÓS Pedro Lisbon III
2065 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa II
3136 RAGAN Grzegorz Jędrzejów III
4082 RAJSKI Mirosław Wierzchosławice IV
2052 RAMSLI Eirik Warszawa II
1026 RATAJCZAK Dariusz Katowice I
2031 RAWSKA – ŚMIECIUCH Anna Lubaczów II
RĘBIŚ Tomasz Piaseczno
1217 REICH Marek Bartąg I
2062 RICHTER Frank Józefów II
4172 RODZIK Maria Cegłów IV
3209 RODZOŚ Kamil Warszawa III
1014 ROGACZEWSKA Małgorzata Rusiec I
4040 ROGE Michał Warszawa IV
2157 ROMANIAK Konrad Lubin II
4066 ROPIAK Paweł Warszawa IV
3203 ROSIŃSKI Patryk Łomianki Sadowa III
4009 ROSIŃSKI Piotr Milicz IV
2096 ROSIŃSKI Zbigniew Lubliniec II
4074 ROSSOCELO Arnaud Paris IV
4115 ROWLAND Mel Warsaw IV
4170 RÓŻALSKI Łukasz Wola Grójecka IV
1206 RUDNICKI Rafał Warszawa I
3284 RUDNIKOWSKI Maciej Darłowo III
1120 RUPNIAK Łukasz Warszawa I
4079 RURKA Grzegorz Warszawa IV
2166 RUTA Maciej Łódź II
4059 RYBACZUK Jarek Wołomin IV
1015 RYBARCZYK Robert Warszawa I
RYBKOWSKI Grzegorz Pruszków
2125 RYBSKI Marek Obrzycko II
4026 RYCIAK Dariusz Warszawa IV
RYGACKI Maciej Milanówek
4285 RYŃSKI Łukasz Marki IV
2066 RYZOP Mikołaj Warszawa II
1134 RZEPECKI Radosław Gdańsk I
3210 SADOWSKA Monika Warszawa III
1069 SADOWSKI Marek Góra I
1023 SADURSKI Sebastian Poznań I
3144 SALAMON Paweł Gorzow Wlkp III
1009 SAWICKI Piotr Dąbrówka I
4112 SEKURA Adrian Łódź IV
3219 SENDER Jakub Warszawa III
4159 SERĘGA Tomasz Bolęcin IV
1167 SEREMAK Piotr Warszawa I
1171 SIBA Marek Jaworzno I
4140 SIBIGA Dariusz Warszawa IV
1129 SIERY Artur Monachium I
1025 SIKORSKI Dominik Chodzież I
1078 SILVA Jacobo Madrid I
4144 SITAREK Stefan Nadarzyn IV
1043 SITEK Piotr Gorzów Wlkp. I
2003 SIUZDAK Paweł Leżajsk II
2042 SIWAK Marcin Słupsk II
3124 SKROK Jarosław Warszawa III
3034 SKWARCZ Paweł Warszawa III
4010 ŚLIWA Maciej Kielce IV
3150 ŚLIWIAK Jakub Warszawa III
4053 SLOWINSKI Slawomir Lodz IV
3032 ŚLUSARCZYK Adam Warszawa III
4145 ŚLUSARCZYK Andrzej Pruszcz Gdański IV
1056 SŁAWIŃSKI Arek Piaseczno I
1114 SMERECZAŃSKI Nazar Białystok I
1187 ŚMIECHOWICZ Gerard Warszawa I
1162 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia I
3101 SMIGIELSKI Paweł Konstancin Jeziorna III
1153 SOBCZYK Łukasz Kołobrzeg I
2150 SOBIESZAK-SKURA Paulina Bydgoszcz II
1011 SOBOCIŃSKI Michał Warszawa I
2030 SOBOLSKI Marcin Częstochowa II
2050 SOBON Artur Świdnik II
4136 SOKALSKI Krzysztof Warszawa IV
3185 SOKOŁOWSKI Rafał Szczecin III
SOLAK Piotr Chełm
4174 SOSNOWSKI Robert Kobylka IV
2147 SOWA Andrzej Garwolin II
3230 ŚRAMA Pawel Gorzow Wlkp III
1168 SROCZYŃSKI Dariusz Gliwice I
3196 STACHOWICZ Marcin Warszawa III
2020 STAŃCZUK Dorota Siedlce II
2063 STANIUK Bartosz Slupsk II
4051 STASZOWSKI Jakub Garwolin IV
4143 STEFANIAK Grzegorz Rawa Mazowiecka IV
3178 STĘPIEŃ Grzegorz Opoczno III
3193 STĘPIEŃ Konrad Warszawa III
1013 STĘPIŃSKA Joanna Warszawa I
3175 STERKOWICZ Dorota Kraków III
2054 STÓJ Maciek Warszawa II
4139 STOLARSKI Piotr Poznań IV
4169 STOLECKI Bogusław Mysłowice IV
1228 STOŁOWSKI Michał Warszawa I
3167 STRAMA Adam Poraj III
3045 STRÓŻYŃSKI Daniel Wołów III
2001 STRZAŁKOWSKI Michał Siedlce II
1139 STRZELECKI Filip Warszawa I
4099 STYKOWSKI Robert Warszawa IV
4142 STYLA Kamil Aleksander Krakow IV
3166 SUCHODOLSKI Mariusz Warszawa III
1208 SUCHY Robert Warszawa I
2086 SUJKA Rafał Grójec II
3039 SULIMA Michał Warszawa III
1086 SUŁKOWSKI Piotr Warszawa I
4043 SURAL Małgorzata Alicja Warszawa IV
4110 SUSZYNA Tomasz Warszawa IV
1060 ŚWIĄTKOWSKI Grzegorz Tarnów I
3188 ŚWIDROWSKI Paweł Wyborów III
1163 ŚWIEJKOWSKI Rafał Poznań I
4128 ŚWIERCZ Iwona Warszawa IV
ŚWIERCZ Jacek Warszawa
1132 ŚWIERCZYŃSKI Adam Zduńska Wola I
4146 ŚWITACZ Jacek Warszawa IV
3033 SYCHNIAK Agnieszka Łódź III
2005 SZABLICKI Aleksy Katowice II
3056 SZABOŃ Tomasz Jankowice III
1177 SZAŁ Monika Pobiedziska I
2002 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży II
2143 SZCZEBLEWSKI Witold Łochowo II
2113 SZCZOTKA Paweł Warszawa II
3121 SZCZYGIELSKI Hubert Krępa III
4133 SZELĄG Piotr Warszawa IV
4138 SZEWCZYK Marek Poznań IV
1092 SZŁAPA Urszula Czarków I
4021 SZMIDT Paweł Zagnańsk IV
3227 SZOŁDRA Grzegorz Kańczuga III
SZÓSTAK Marcin Warszawa
SZOTA Wojciech Warszawa
3207 SZPOT Lukasz Warszawa III
SZULEWSKI Paweł Kraków
1098 SZWANKE Beata Poznań I
2013 SZWARC Grzegorz Chylice II
4005 SZYMCZAK Jacek Ząbki IV
1085 SZYNIEC Marcin Tychy I
1149 TACZALSKI Tomasz Szczecin I
1051 TADEUSZ Milczarek Sillian I
1166 TARGOŃSKA Renata Puławy I
4057 TARGOSIŃSKI Kamil Warszawa IV
TASZYCKA Dorota Chróścice
1203 TATAREK Łukasz Kraków I
3122 TATYS Łukasz Wrocław III
1152 TEICHERT Maria Warszawa I
3099 TEREDA Andrzej Pęgów III
2028 THOMAS Szczepan Warszawa II
1196 TKACHUK Dmytro Warszawa I
1197 TOMANEK Bartosz Warszawa I
2090 TOMASIAK Łukasz Warszawa II
4093 TOMASZEWSKI Wojciech Warszawa IV
1127 TOMCZUK Grzegorz Głogów I
TOMCZYK Angelika Zabrze
4125 TOMCZYK Tomasz Zabrze IV
2074 TOMECKI Tomasz Warszawa II
1194 TORZEWSKI Janusz Warszawa I
TRAWIŃSKI Andrzej Warszawa
3208 TREMBECKI Tomasz Nowa Iwiczna III
4083 TREPCZYŃSKI Paweł Warszawa IV
3155 TROJANOWSKI Jacek Warszawa III
4114 TRUSZCZYNSKI Jacek Bruksela IV
TRZASKOWSKI Cezary Bydgoszcz
3096 TRZCIŃSKI Paweł Lubań III
TUCZYŃSKA Elżbieta Pruszków
TUCZYŃSKA Elżbieta Pruszków
3109 TWARUSZKA Marcin Ruda Śląska III
1034 ULASZEWSKI Maciej Warszawa I
2144 UMOWSKI Rafał Żyrardów II
1283 URBAN Sylwia Ostrów Wielkopolski I
4055 URBAŃSKI Paweł Warszawa IV
3069 USOWSKI Andrzej Poznań III
1107 VISAGIE Lian Budapest I
VOLKOV Viktor Pabianice
4049 WACHOWIAK Adam Legionowo IV
WALASEK Paweł Warszawa
3174 WALCZAK Krystian Piła III
2098 WALCZEWSKI Michał Toruń II
WALCZYBOK Maciej Marki
3108 WALDER William Horsham III
4177 WALENCIK Marek Pionki IV
3113 WASIELEWSKI Wojciech Gorzów Wielkopolski III
2149 WĄSIEWICZ Adam Oława II
1028 WASIK Marta Warszawa I
1215 WASIL Adam Ugniewo I
1214 WASIL Grzegorz Ugniewo I
2014 WASILEWSKI Przemysław Warszawa II
3168 WASIOŁKA Adam Katowice III
1210 WATOŁA Marek Pyskowice I
4029 WATSON Jim South Queensferry IV
4030 WATSON Lynsey South Queensferry IV
1207 WAWRZYNIAK Paweł Śrem I
4003 WEGNER Dorota Legnica IV
3085 WEJMAN Dariusz Malin III
3086 WEJMAN Małgorzata Malin III
1137 WELC Grzegorz Chęciny I
4087 WERBIŃSKI Waldemar Słupsk IV
1099 WESOŁOWSKI Łukasz Zalesie Górne I
2110 WIDŁAK Janusz Warszawa II
4129 WIĘCŁAW Artur Cisownica IV
3082 WIELICZKO Kamil Jelenia Góra III
3186 WIEREMIEJCZUK Marcin Legionowo III
3172 WIERGOWSKI Marek Straszyn III
2016 WIERTEK Henryk Rzeszotary II
2158 WIERUSZEWSKI Kamil Chocianów II
2164 WIERZBICKI Marcin Warszawa II
1053 WIĘTCZAK Michał Łódź I
3149 WILCZURA Marek Warszawa III
1126 WILCZYŃSKI Leszek Pruszków I
2089 WILK Rafał Radom II
1027 WINCZAKIEWICZ Michał Katowice I
1094 WITKOWSKI Jakub Szczecin I
1176 WŁUDZIK Paweł Miechów I
3102 WODECKA Dominika Gorzyczki III
4072 WÓJCIK Dorota Oświęcim IV
1170 WÓJCIK Izabela Kielce I
4086 WÓJCIK Marcin Skarżysko-Kamienna IV
1067 WOJDYŁA Marcin Kielce I
4181 WOJDYŁA Wojciech Legionowo IV
1160 WOJNARSKI Jaroslaw Glinnik I
2015 WOJTUNIK Michał Dąbrowa Górnicza II
1095 WÓJTYCH Robert Gołańcz I
3070 WOLFF Marcin Olsztyn III
4004 WOLNY Maciej Katowice IV
1227 WOLSKI Marcin Tomaszów Mazowiecki I
1113 WORONKO Damian Białystok I
3093 WOŹNIAK Ireneusz Czarna Białostocka III
1155 WRÓBEL Daniel Warszawa I
1079 WRÓBEL Radosław Julianów I
2068 WRONOWSKI Marcin Lubartów II
1188 WROŃSKI Wojciech Warszawa I
2120 WYDRA Marta Poznań II
2032 WYDRA Mikołaj Poznań II
2155 WYKURZ Lilana Wojkowice II
3190 WYLIGAŁA Tomasz Baranowice III
4002 WYSZOMIERSKI Dariusz Warszawa IV
3206 ZĄBEK Łukasz Wrocław III
3048 ZĄBEK Marek Warszawa III
1031 ZABROCKI Andrzej Białystok I
4120 ZABURKO Mateusz Tomaszów Lubelski IV
1151 ZADUMIŃSKA Weronika Warszawa I
ZAJĄC Paweł Kraków
1281 ZAJKOWSKA Ewa Zgorzała I
3157 ZAKRZEWSKI Wojciech Warszawa III
2114 ZAORSKA Justyna Stalowa Wola II
2021 ZAPAŁOWSKA Jolanta Siedlce II
2070 ZAPOTOCZNY Jacek Ząb II
4028 ZBIEĆ Angelika Siedlce IV
4134 ZBIEĆ Dariusz Siedlce IV
1108 ZBOCH Joanna Piaseczno I
3063 ZHENG Haishan Tarczyn III
1125 ZIĘBA Mateusz Ostrołęka I
3072 ZIELIŃSKI Franciszek Pruszków III
4100 ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn IV
3035 ZMUDA Krzysztof Harwood Heights III
3156 ŻMUDA Michał Raszyn III
3042 ZWIRUK Karol Warszawa III
4160 ŻYBULA Maciej Leonard Warszawa IV
2160 ZYBURA Mateusz Groble II
3170 ZYCH Mariusz Warszawa III
ZYGMUNT Marcin Gdańsk
2071 ZYLA David Zgorzelec II