25 września 2022 / September 25th, 2022
 

Jak odebrać pakiet startowy?

22-09-2021 09:09

BIURO ZAWODÓW

Pakiet startowy na maraton, półmaraton i biegi towarzyszące można odebrać w Biurze Zawodów w Pałacu Kulktury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej)

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
24 września (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
25 września (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

Pakiety startowe na Bridgestone Sztafetę Maratońską odbiera kapitan lub osoba pisemnie przez niego upoważniona na podstawie karty startowej z podpisami wszystkich uczestników sztafety.

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki ochronnej. Dobierzcie też porę wizyty, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek, które zazwyczaj występują tylko w chwili otwarcia biura.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem imprezy, w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dot. startu: PRZEJRZYJ INFORMATOR