25 września 2022 / September 25th, 2022

Jak to działa?

 

Zarejestruj się do udziału w 44. Maratonie Warszawskim, poprzez ścieżkę charytatywną i wybierz jedną z 9 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w biegu.

 

Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 450 zł fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w biegu masz czas do 31 sierpnia. Po tym terminie pakiety będą dostępne aż do osiągnięcia limitu 3000 uczestników, więc warto się pospieszyć. Swoją zbiórkę będziesz mógł prowadzić dalej. W podziękowaniu otrzymasz  pakiet startowy na 44. Maraton Warszawski z unikalnym numerem startowym, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz mieć jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach. Na ścieżkę tradycyjną możesz przepisać się w każdej chwili – taką możliwość znajdziesz po zalogowaniu się na swoim profilu biegacza na stronie rejestracji.

 

Dowiedz się, jak skutecznie prowadzić swoją zbiórkę i skorzystaj ze sprawdzonych rad i pomysłów.

 

powrot