25 września 2022 / September 25th, 2022

Jak to działa?

 

Zapisz się do udziału w biegu w PANELU REJESTRACJI poprzez ścieżkę charytatywną i wybierz jedną z 9 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w biegu.

 

Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy kwotę minimalną dla danego biegu (maraton – 450 zł, 10 km – 250 zł, sztafeta – 750 zł) fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w biegu masz czas do 31 sierpnia. Swoją zbiórkę będziesz mógł prowadzić dalej. W podziękowaniu otrzymasz  pakiet startowy na bieg z unikalnym, pomarańczowym numerem startowym, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz mieć jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach. Na ścieżkę tradycyjną możesz przepisać się w każdej chwili – taką możliwość znajdziesz po zalogowaniu się na swoim profilu biegacza na stronie rejestracji.

 

Dowiedz się, jak skutecznie prowadzić swoją zbiórkę i skorzystaj ze sprawdzonych rad i pomysłów.

 

powrot