24 września 2023 / September 24th, 2023

Nice To Fit You – dieta, która biegnie z Tobą

W ramach wsparcia uczestników 44. Maratonu Warszawskiego oraz Pekao S.A. Warszawskiej Dychy eksperci z Nice To Fit You będą dzielić się swoją wiedzą w zakresie odżywiania w artykułach oraz w trakcie specjalnych live chatów.


 

 

 

Liczne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania można również na bieżąco znaleźć na blogu poradnikowym NTFY.

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

 

W 2022 roku brand Nice To Fit You został oficjalnym sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie i zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywiania.

– Z przyjemnością wspieramy tak ważne wydarzenie na biegowej mapie Polski i Europy, które co roku przyciąga tysiące fanów zdrowego trybu życia i aktywności. Doskonale wiemy, jak istotna jest odpowiednio dobrana dieta i jakie ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu, a co dopiero przed takim wyzwaniem, jakim jest maraton. Dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym odżywianiu i pomagamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych – mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.