26 września 2021 / September 26th, 2021

Zdjęcia w biegu

Dobrze wiemy, że zdjęcia z biegu to miła pamiątka. Wierzymy, że ostatnia niedziela września będzie dla nas wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Z tą myślą wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, dzięki którym uwiecznimy każdego z Was!

Zdjęcia dla uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 43. Maratonu Warszawskiego od Bridgestone

Dzięki sponsorowi marce Bridgestone uczestnicy królewskiego dystansu otrzymają darmowy pakiet zdjęć w jakości internetowej w usłudze Pic2Go.

Jak działa PIC2GO?

  1. Biegacz, zanim wystartuje, umieszcza swój numer startowy z wydrukowanym na nim pictagiem w widocznym miejscu na koszulce.
  2. Zdjęcia biegaczy wgrywane są do serwisu PIC2GO już w trakcie biegu i udostępniane na platformie PIC2GO
  3. Za linią mety, po zakończeniu biegu wejdź na stronę www.maratonwarszawski.com/pic2go i wpisz do odpowiedniego okienka swój numer startowy, wybierz zdjęcia, które chcesz opublikować na Facebooku i ciesz się nimi.
  4. Zdjęcia będą sukcesywnie wgrywane jeszcze po maratonie. Pamiętaj, by regularnie sprawdzać czy nie masz nowych zdjęć.
  5. Dedykowana biegaczowi strona, na której opublikowane będą zdjęcia zawierać będzie również statystyki z biegu, wirtualną mapkę 3D oraz plakat.

Aktywuj swój numer startowy w poniższym okienku, aby otrzymać pamiątkowe zdjęcia z 43. Maratonu Warszawskiego i Bridgestone Sztafety Maratońskiej. Zdjęcia będą spływać na Twoje konto już w trakcie biegu. Dobiegasz na metę i wybierasz te, które chcesz opublikować!

Warunkiem otrzymania zdjęć i prawidłowej identyfikacji zawodników jest zamocowanie numeru startowego (z pictagiem) z przodu w widocznym miejscu w pozycji poziomej. Krzywo przywieszone numery startowe lub częściowo zasłonięte pictagi utrudnią, a czasami nawet uniemożliwią identyfikację zawodnika.

Zdjęcia dla uczestników 15. Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę od New Balance

Wbiegnięcie na metę biegu to najbardziej emocjonująca i warta uwiecznienia chwila. Dla startujących w 15. Półmaratonie Warszawskim oraz New Balance Biegu na Piątkę New Balance ufundował niespodziankę w postaci bezpłatnych zdjęć z mety, które będą dostępne w serwisie fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy.

Prezent dla stałych uczestników

Wśród Was są osoby, które zapisane były zarówno na 15. Półmaraton i 43. Maraton Warszawski, które w tym roku wyjątkowo odbędą się w jednym terminie. Chcieliśmy im szczególnie podziękować i dodatkowo nagrodzić zdjęciami wykonanymi przez Fotomaraton.pl. Po biegu otrzymacie od nas zdjęcia w rozdzielczości 1500 pixeli z trasy i mety.

Zamów pakiet zdjęć w wysokich rozdzielczościach

Fotomaraton.pl to prawdziwa skarbnica sportowych wspomnień. Serwis jest z nami od lat i nie zabraknie go także na trasie Maratonu, Półmaratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej i New Balance Biegu na Piątkę. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach.

Wraz z fotografami liczymy na tysiące Waszych szerokich uśmiechów na trasie, jak i mecie biegów. Do zobaczenia!