25 września 2022 / September 25th, 2022

Zdjęcia w biegu

Dobrze wiemy, że zdjęcia z biegu to miła pamiątka. Wierzymy, że ostatnia niedziela września była dla Was wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Z tą myślą wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was niespodzianki w postaci zdjęć z Waszego biegu.

Zdjęcia dla uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 43. Maratonu Warszawskiego od Bridgestone

Dzięki sponsorowi marce Bridgestone każdy z uczestników królewskiego dystansu otrzyma. darmowy pakiet zdjęć w jakości internetowej w usłudze Pic2Go.

Jak działa PIC2GO?

  1. Na numerze uczestników maratonu i sztafety maratońskiej znalazł się pictag, dzięki któremu zostały zidentyfikowane Twoje zdjęcia z biegu
  2. Aby uzyskać dostęp do zdjęć, wpisz do poniższego okienka swój numer startowy, wybierz zdjęcia, które chcesz opublikować na Facebooku i ciesz się nimi.
  3. Dedykowana biegaczowi strona, na której opublikowane będą zdjęcia zawierać będzie również statystyki z biegu, wirtualną mapkę 3D oraz plakat.

Aktywuj swój numer startowy w poniższym okienku, aby otrzymać pamiątkowe zdjęcia z 43. Maratonu Warszawskiego i Bridgestone Sztafety Maratońskiej. Zdjęcia będą spływać na Twoje konto już w trakcie biegu. Dobiegasz na metę i wybierasz te, które chcesz opublikować!

Warunkiem otrzymania zdjęć i prawidłowej identyfikacji zawodników jest zamocowanie numeru startowego (z pictagiem) z przodu w widocznym miejscu w pozycji poziomej. Krzywo przywieszone numery startowe lub częściowo zasłonięte pictagi utrudnią, a czasami nawet uniemożliwią identyfikację zawodnika.