25 września 2022 / September 25th, 2022

Strefa wiedzy

Przygotowaliśmy dla Ciebie dużą dawkę wiedzy, która pomoże Ci przygotować się do 44. Maratonu Warszawskiego. Co tydzień znajdziesz tutaj nowy artykuł dotyczący zagadnień, stanowiących uzupełnienie do PLANÓW TRENINGOWYCH.

Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dołącz i zadaj je w dedykowanej GRUPIE NA FACEBOOKU. Z pomocą przyjdą Ci eksperci Magazynu Bieganie oraz bardziej doświadczeni biegacze.


17 czerwca 2022

Bieganie a urlop

Sezon urlopowy rusza, co dla niektórych amatorów oznacza rozbrat z bieganiem na jakiś czas. Słońce, plaża, góry, obżarstwo i leżenie plackiem to tylko kilka możliwości „treningu zastępczego”. Jak nie wypaść z reżimu treningowego? Przedstawiamy Wam kilka rozwiązań.


24 czerwca 2022

Jak biegać w upale?

Treningi w upale, to czeka wszystkich przygotowujących się do maratonu. Czapka, unikanie nasłonecznionych miejsc i dostosowanie pory dnia, o tym pewnie wiecie. Jak jednak rozpoznać pierwsze symptomy udaru słonecznego oraz jak sobie z tym radzić? Zapytaliśmy ratownika medycznego.


1 lipca 2022

Wzmocnij swoje nogi!

Warto dołożyć tę jednostkę treningową do kalendarza. To na pewno wyjdzie Wam na dobre! Może też być ciekawą alternatywą dla treningu biegowego, gdy nie sprzyja pogoda.